استان فارس در دفاع مقدس و شکل گیری انقلاب نقش کلیدی داشته است
بهمن ۱۶, ۱۳۹۵
رسیدن به اتحاد بین مسلمانان هدف پایتختی جوانان جهان اسلام است
بهمن ۱۷, ۱۳۹۵

نیروهای مسلح در انجام ماموریت منتظر تامین اعتبار و بودجه نمی‌مانند

فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویر احمد گفت: در نیروهای مسلح برای انجام کار منتظر تامین اعتبار و بودجه نمی مانند و با فکر به دنبال انجام کار و برنامه ها هستند. به همین دلیل است که نیروهای مسلح در کشور از موفق ترین نیروها هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار شیراز، امیر جمشیدی فرمانده ارشد آجا در استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد اظهار داشت: در نیروهای مسلح برای انجام کار منتظر تامین اعتبار و بودجه نمی مانند و با فکر به دنبال انجام کار و برنامه ها هستند. به همین دلیل است که نیروهای مسلح در کشور از موفق ترین نیروها هستند. دولت باید از مجموعه نیروهای نظامی و مسلح به بهترین نحو استفاده کند.

وی یادآور شد: جنگ ایران و عراق تنها جنگی در دنیا بود که دو ابر قدرت در کنار یکدیگر مقابل ایران بودند و این نشان از عظمت ایران است.

امیر جمشیدی گفت: دفاع مقدس باعث پیشرفت و رویش خلاقیت ها بود و ریشه های انقلاب اسلامی در این زمان محکم شدند.

فرمانده ارشد آجا در استان های فارس و کهکیلویه و بویر احمد با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس باید در حوزه سیاست و اقتصاد دیده شود، خاطر نشان کرد: در تمام دنیا احزاب باعث پیشرفت و ترقی آن کشور می شوند و برای معیشت و آسایش مردم کار می کنند اما در ایران احزاب فقط به دنبال کار سیاسی هستند، حزب یعنی خدمت کردن به مردم، متاسفانه در جامعه ما احزاب توان مندی و استعداد های دیگران را نمی بینند و همه چیز را انحصاری می کنند.

امیر جمشیدی بیان داشت: مسئولان باید با گفتن یک یا علی به خدمت کردن به مردم بپردازند و از تجربه دفاع مقدس بهره گیرند، دفاع مقدس مختص ارتش یا سپاه نبوده و نیست بلکه متعلق به همه مردم ایران است تجربیات و فرهنگ آن نقطه قوت این کشور است که باید به بهترین شکل به نسل جوان صورت پذیرد تا از داشته های نسل گذشته استفاده شود .

سرتیپ دوم ستاد جمشیدی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی با تمام توان در خدمت حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس جهت گسترش دستاوردهای دوران دفاع مقدس به نسل امروز و آینده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =